České celebrity, hudební hvězdy, významní čeští herci a herečky, úspěšní sportovci, osobnosti naší politické scény.

Celebrity : A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Článek

ONLINE: Plzeň hraje doma s Příbramí, Jablonec proti Bohemians

11.11.2018 15:00 iDNES.cz

Hned třemi zápasy od 15 hodin pokračuje nedělní program 15. kola Fortuna ligy. Plzeňští fotbalisté s několika změnami v sestavě hostí Příbram, Jablonec se utkává s Bohemians a Teplice hrají s Olomoucí. Sledujte podrobné online přenosy.Další články k tématu:Ščasný si stěžoval na suchou trávu. Karvinští se výtkám diviliOpava - Ostrava 1:0 po půli, vedení díky Kayambovi, i Baroš měl šanceRadakovič po prvním gólu: Důležitá výhra. V šatně bude trochu klidSlovácko - Liberec 0:1, druhá výhra v řadě, Nguyen lapil penaltuZa minutu přepsal historii. Hložek je nejmladším sparťanem v české lizeKarviná - Sparta 1:3, hosté po pauze vydřeli obrat proti desetiBoleslav - Dukla 0:0, bez Komličenka i bez gólů, předehrávka nenadchla  iDNES.cz >>>